FILMPARK PRODUCTION
Full Service Production Company
FILMPARK PRODUCTION
Production - Rental - Postproduction Services
FILMPARK PRODUCTION
Production - Rental - Postproduction Services

NAŠE SLUŽBY

PRODUKCIA

Konzultácie pri výbere správnej techniky na projekt. Zabezpečenie samotnej techniky a aj profesionálnej obsluhy. Kompletné na klúč spracovanie zadaného projektu od námetu až po odovzdanie do televízie, alebo distribúcie na kinové plátna. Od menších projektov až po medzinárodné filmové produkcie.

RENTAL

Prenájom kamerovej techniky od kamier ( Arri, RED, Sony ) cez kvalitné optiky ( Cooke, Zeiss, Sony ) až po gripovú techniku, bezdrôtový prenos, Video assist Vision s režijným nahľadom.

POST-PRODUKCIA

Pre svojich klientov máme k dispozícií celú škálu možností na profesionálne dokončenie produkcie. Strižne, audio postprodukciu, profesionalny colorgrading s najmodernejšími technológiami.

O NÁS

Orientujeme sa na produkciu filmových a televíznych projektov a zároveň na prenájom našej vlastnej filmovej techniky a postprodukčných štúdií pre koprodukčných partnerov a klientov z oblasti filmu, reklamy a médií. Vďaka všestrannému zameraniu sme schopní zabezpečiť kompletný filmový servis, či už ide o dlhometrážne hrané diela do kín alebo televízie, dokumentárne snímky alebo televízne seriály. Keďže vlastníme najnovšiu obrazovú a zvukovú techniku, podieľame sa na výrobe podstatnej časti súčasných slovenských filmových a TV produkcií.

NAŠA PRODUKCIA

Vo vlastnej produkcii alebo koprodukcii sme vytvorili filmy Dubček (L. Halama), Zázračný nos (S. Párnický), Zem, ktorá hľadá svoje nebo (E. Praus), Svetlé miesto (D. Trančík), Okhwan na ceste za slobodou (M. Mackovič), Hodina dejepisu (D. Trančík), Eva Nová (M. Škop), Johankino tajomstvo (J. Nvota), Čakáreň (P. Korec), Rukojemník (J. Nvota), Malá z rybárny (J. Balej), Hodinu nevíš (D. Svátek), Čas Grimás (P. Dimitrov), Martin Ťapák (M. Ťapák), Kauza Cervanová (R. Kirchhoff), IMTSmile a Lúčnica: Made in Slovakia (P. Janík), 7 dní hriechov (J. Chlumský), Tak Fajn (P. Janík), Sklenené obrazy (L. Dohnal), Propeler – hľadanie strateného času (P. Korec), Arcibiskup Bezák zbohom (O. Záblacká), Slovensko 2.0 (10 režisérov), V tichu (Z. Jiráský), Finále (P. Korec, D. Milko), Inde (J. Nvota, M. Urban), Návrat do horiaceho domu (A. Grusková) a iné dlhometrážne alebo aj krátkometrážne diela. Pred vianocami 2018 by sme chceli uviesť do kín celovečernú hranú rozprávku Když draka bolí hlava (D. Rapoš).

SPOLUPRÁCA

Veľa súčasných slovenských filmových a televíznych produkcií sa realizuje technikou spoločnosti FILMPARK. Podieľali sme sa na filmoch Agáva (O. Šulaj), Viditeľný svet (P. Krištúfek), Miluj ma alebo odíď (M. Čengel
- Solčanská), Osadné (M. Škop), Slepé lásky (J. Lehotský), Krok do tmy (M. Luther), Zázrak (J. Lehotský) a iných, na televíznych seriáloch Komisár Rex, Ordinácia v ružovej záhrade, Horúca krv - TV Markíza, Za sklom, ZOO, Dr. Ludsky, Odsúdené, Pod povrchom, Keby bolo keby - TV JOJ, Kriminálka staré mesto – RTVS atď.
Podujatie finančne podporil Audiovizulány fond SR www.avf.sk AVF
Podujatie finančne podporil Audiovizulány fond SR www.avf.sk AVF

NÁŠ TEAM

Peter Neveďal

Peter Neveďal

Producent
Marek Mackovič

Marek Mackovič

Producent / Režisér
Peter Maroš

Peter Maroš

Technický Riaditeľ

Partneri

EÚ Projekty

EU EU FOND
Aktuálne projekty: PROJEKT #313031L851
Publicita k PREJEKTU #313031L851
Informácie o Operačnom programe Integrovaná infraštruktúra 2014 – 2020 nájdete na www.opii.gov.sk

KONTAKT

Produkcia

Filmpark production s.r.o.
Bajkalská 7A
Bratislava, 831 04, Slovakia
IČO: 36 356 212
IČ DPH: SK2022182393
č.účtu: 2927843678/1100, Tatrabanka
IBAN: SK31 1100 0000 0029 2784 3678
SWIFT: TATRSKBX

produkcia@filmpark.sk

Peter Neveďal: peter@filmpark.sk
Marek Mackovič: marek@filmpark.sk


Rental

Filmpark studios, s.r.o.
Ružová dolina 19
Bratislava, 821 09, Slovakia
Poštová adresa: Bajkalská 7A, Bratislava 831 04, Slovakia
IČO: 46 404 376,
IČ DPH: SK2023370668
č.účtu: 1161534008/1111, Unicreditbank
IBAN: SK58 1111 0000 0011 6153 4008
SWIFT: UNCRSKBX

Petr Maroš: petrmaros@email.cz
Peter Neveďal: peter@filmpark.sk