7 dní hříchů

31 October 2012

Tešíme sa, že zajtra má premiéru nový česko-slovenský film 7 dní hříchů, na ktorom sa koprodukčne podieľal aj Filmpark. Režisérom je Jiří Chlumský, v hlavných úlohách sa predstavili Ondřej Vetchý a Vica Kerekes. Viac o filme sa dozviete na stránke filmu http://film7dnihrichu.cz/cz/

Celý článok

Rozhovor pre časopis Pixel

1 October 2012

V októbrovom vydaní časopisu PIXEL si môžete prečítať rozhovor o Filmparku a jeho práci.

Celý článok

TAK FAJN prichádza 9. augusta do českých kín

6 August 2012

Ľahká romantická komédia Tak fajn, ktorá sa na Slovensku stala letným hitom, mieri aj do českých kín. Premiéru má 9. augusta. Jedným z producentov je aj Filmpark production. Viac sa o filme dozviete na stránke www.takfajn.sk .  

Celý článok

Ešte lepší zvuk s novými reproduktormi a subwooferom GENELEC

25 July 2012

Zvukové štúdio Filmparku sa rozrástlo o nový monitorový systém Genelec SEtm DSP! Pozostáva zo satelitných monitorov Genelec  8130A a subwoofera Genelec SE7261A.  Systém vytvára výborné podmienky pri zvukovej postprodukcii kinofilmov, animovaných filmov, TV filmov a programov, vďaka čomu sa odhalia na zázname aj drobné zvukové nedostatky.

Celý článok

Videoklip Crazy Swing od !DelaDap točený na RED EPIC-X

10 April 2012

Populárna skupina !DelaDap, nominovaná na cenu AMADEUS 2012 (Austrian Music Awards), uverejnila svoj nový videoklip k singlu Crazy Swing. Ten bol natáčaný na kameru RED EPIC-X z Filmparku aj s využitím funkcie rýchlobežky pri tanečných scénach. http://www.youtube.com/watch?v=qplHN8o4rTk

Celý článok

Nová krásavica z RED-u: RED SCARLET-X

27 February 2012

S radosťou dávame na známosť že vo Filmpark Studios je pre Vaše natáčania pripravená  horúca novinka medzi špičkovými kamerami RED SCARLET-X. Rozlíšenie 4K pre natáčanie, 5K pre fotografie, 18 stupňov dynamického rozsahu. Kamera malá rozmermi, ale veľká možnosťami.

Celý článok

Oscary pre 2 filmy točené s RED kamerami! Gratulujeme!

27 February 2012

Uplynulý víkend boli odovzdané tohtoročné ceny Filmovej akadémie. Medzi ocenenými boli aj 2 filmy točené technológiou RED! The Girl With The Dragon Tattoo a Beginners. Gratulujeme!

Celý článok

Do nového roka s novým zvukovým pultom ICON D-COMMAND ES 24

5 January 2012

spolu s Pro Tools HD 10 s ICON D-COMMAND ES 24 konzolou, mikrofónmi Neumann U 87 Ai a Rode, odposluchovým systémom Genelec 1037 Active, už čoskoro spojazdnené v našom zvukovom štúdiu.


Celý článok

PF 2012

22 December 2011

Prajeme Vám krásne sviatky a v Novom roku veľa šťastných natáčacích dní s Filmparkom!

Celý článok

Arri Alexa v Macedónsku

13 December 2011

V septembri a októbri tohto roku sa s našou Arri Alexou točil hraný historický film Tretí polčas (The Third Half) v Macedónsku.

Celý článok

1 2